U některých služeb je možné si vybrat i variantu Dárkového poukazu. Pokud služba tuto možnost neposkytuje, můžete si o poukaz napsat.

Tajemství bezchybné pleti

Základem bezchybné pleti je každodenní péče o ní. Praktický návod jak na to najdeš zde: https://www.mobilnisalon.cz/e-book-zdarma/

Pokud si přesto nebudeš vědět rady kontaktujte mě. Domluvíme si on-line hovor kde ti vysvětlím jak poznáš na co který přípravek je a jak jej používat.

Součástí každodenní kosmetické péče je i životospráva.

- dlouhý kvalitní spánek – do ložnice nepatří žádná zařízení, která vydávají tzv. modré světlo. To narušuje správnou tvorbu melatoninu a nenechá mozek a tím i celé tělo přejít do nočního režimu. Před spaním si chvíli čti tištěnou knížku. Nastartuješ tak tvorbu melatoninu a lépe se ti bude usínat. Když dobře spíš nedělají se kruhy pod očima.

- ráno před první kávou vypij aspoň litr tekutin jako je čaj, džus, obyčejná voda. V noci játra a ledviny čistily tvé tělo a teď se potřebují rychle zbavit všeho bordelu.

- přestaň kouřit zanášíš si tělo dehtem. To, že je nikotin droga ti snad vysvětlovat nemusím.
To co dělá žluté nehty a povadlou, nažloutlou pleť je právě dehet. A ten z těla jen tak nedostaneš.
A navíc ušetříš hromadu peněz. Třeba na dovolenou. Sama už 30 let nekouřím. Co jsem našla ceny, tak mi při krabičce denně vyšla roční částka 50 000kč. To na pěkný wellness prodloužený víkend v Maďarských termálních lázních už vyjde.

Zpět do obchodu